Phyris

Kosmetika PHYRIS, získala 1. místo v prestižní soutěži BEAUTY AWARDS 2012.
1. místo - PHYRIS | 2. místo - Linde Eckstein GmbH & Co. KG | 3. místo - Babor Cosmetics

Výběr co do šíře a co do hloubky přesvědčil profesionální poskytovatele kosmetických služeb. Sametová textura, vůně a atraktivita řadí PHYRIS do nejvyšší ligy.

FÁZE 1 – ČIŠTĚNÍ
Čištění, peeling a tonizace s výrobky PHYRIS jsou součástí moderního kosmetického sortimentu. Nabízí výběr ze skvělých textur, gelů, mlék, krémů, vod a pěn. Pro hluboké čištění je tady abrazivní a enzymatický peeling a pro salony peeling založený na ovocných kyselinách.

FÁZE 2 – AKTIVACE
Aplikace vybraných produktů SOMI ve FÁZI 2 – Aktivace – tvoří podstatu koncepce dokonalé péče PHYRIS. Preparáty SOMI ve FÁZI 2 aktivují vlastní regenerační schopnosti pokožky,zlepšují snášenlivost a efektivitu následně aplikovaných produktů kosmetické řady Phyris.

FÁZE 3 – PÉČE
PHYRIS je vysoce efektivní a dobře se snáší. Vybrané rostlinné extrakty a vitaminy, jemné ovocné kyseliny a stopové minerální prvky, kmenové buňky a produkty s kyselinou Hyaluronovou se zpracovávají nejmodernějšími technologiemi, aby byly zaručeny optimální vlastnosti a špičková kvalita. PHYRIS věnuje stejnou pozornost inovačním high-tech aktivním složkám a proto vždy určuje nejnovější trendy.

Kosmetický salon Magnolie
Ostružnická 5, 1.patro
Olomouc 779 00
Provozní doba: dle objednávek

Monika Kořínková
+420 606 326 466
korinkova@kosmetikamagnolie.cz

www.kosmetikamagnolie.cz